از سراسر وب
 ورزشی 1 بازدید ۹ آذر, ۱۳۹۵
به گزارش وب سایت ای پاتوق : ورزش سه: حماسه ساز ملبورن آن قدر با جزییات به موارد اشاره کرد که عادل فردوسی پور را بر آن داشت در آینده ای نزدیک برنامه ای به سحر و جادو اختصاص ...

سحر و جادو در آیین نامه انضباطی!

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

ورزش سه: حماسه ساز ملبورن آن قدر با جزییات به موارد اشاره کرد که عادل فردوسی پور را بر آن داشت در آینده ای نزدیک برنامه ای به سحر و جادو اختصاص دهد.

شاید برایتان جالب باشد در برهه ای از زمان گرایش به سحر و جادو برای رسیدن به پیروزی آن قدر زیاد شده بود که مجتبی شریفی – رئیس وقت کمیته انضباطی آن را در آیین نامه انضباطی گنجانده بوده و برای خاطی محرومیت در نظر گرفته بود! این توام شده بود با روزهای ابتدایی حضور مجتبی شریفی در کمیته انضباطی. مروری می کنیم بر یکی از مصاحبه های مجتبی شریفی در آن برهه از زمان…

مجتبی شریفی در خصوص تغییر  تحولات صورت گرفته در آئین نامه انضباطی گفت: « طبق تبصره ۲ ماده ۴۲ آیین‌نامه کمیته انضباطی با توجه به اینکه سحر و جادو حرام است و با توجه به اینکه این کار ناجوانمردانه است اگر اثبات شود، برای جادو کردن بین ۶ ماه تا ۲ سال محرومیت و اگر سحر صورت بگیرد ۳ سال محرومیت برای فردی که این عمل را انجام داده در نظر گرفته می‌شود. در سال‌های اخیر بحث جادوگری در فوتبال ایران رواج یافته است.»

اما بعد از رفتن دکتر مجتبی شریفی و آمدن اسماعیل حسن زاده این ماده از آئین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال حذف شد. رئیس فعلی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص حذف این ماده گفته است:« پسندیده نبود در آئین نامه فدراسیون چنین موردی وجود داشته باشد به همین خاطر کلمه سحر و جادو از آئین نامه حذف شد.»

سحر و جادو در کتب مراجع تقلید از آن به عنوان گناه کبیره یاد شده و طبیعی است چیزی که وجود دارد از آن به عنوان گناه یاد می شود و طبیعی است استفاده از آن عاقبت خوشی به همراه نداشته باشد چون گناه بوده و به دنبال گناه عقوبت است.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرسعکس النازشاکردوست در حال ماهیگیری
عکس ۳ تن از بازیگران معروف و همسرشان
زیباترین و جذاب ترین زنان روسیه+تصاویر
عکس با حجاب گوگوش در ایران
مرد زشتی که با زیباترین دختر ازدواج کرد+ عکس هر دو
سیامک انصاری بازیگر ویلای من و همسرش+عکس
زیبا ترین مانکن جهان انتخاب شد + عکس
تصویر لو رفته از مدل موی خفن محمد رضا گلزار + عکس
شوخی زشت دختر دانشجو با استادش در سر کلاس ! + عکس
الناز شاکردوست قبل و بعد از عمل جراحی / عکس


تبلیغات
سریع ترین کاهش دهنده وزن در دنیا چای سبز لاغری تیما
{ نرخ طلا و سکه }   { نرخ خودرو }   { نرخ ارز }
جدیدترین مطالب
اخبار استخدامی
ویدئو کلیپ ها