Home مجله خبری حوادث سرقت مسلحانه از خانه فروشنده دستگاه گنج‌یاب

سرقت مسلحانه از خانه فروشنده دستگاه گنج‌یاب

0 second read
0
0
3

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

روزنامه ایران: یک سارق مسلح که با همدستی فرد دیگری و با انگیزه انتقام از فروشنده دستگاه گنج‌یاب دست به سرقت مسلحانه‌ای زده بود صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری محاکمه شد.

 هفدهم مرداد سال گذشته مرد جوانی در تماس تلفنی با پلیس خبر داد ساعتی قبل به بهانه خرید یک دستگاه گنج‌یاب دو مرد با سلاح جنگی و گاز اشک‌آور به زور وارد خانه‌اش شده و با بستن دست و پایش مقداری از وسایلش را از خانه‌ به سرقت برده‌اند.پس از تحقیقات پلیسی، یکی از سارقان که توسط مالباخته شناسایی شده بود بلافاصله دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت.«محمد» – متهم ردیف اول – که با همدستی دوستش «سیامک» دست به این سرقت مسلحانه زده بود در تحقیقات اظهار داشت: به دنبال علاقه‌ای که به استفاده از دستگاه گنج‌یاب پیدا کرده بودم، پنج میلیون تومان به فروشنده پرداختم اما پس از مدتی متوجه شدم که فروشنده (اکبر) دستگاه گنج‌یاب را با قیمت بسیار بالایی به من فروخته است. زمانی که برای پس دادن دستگاه و گرفتن پولی که به او داده بودم مراجعه کردم او حاضر نشد دستگاه را پس بگیرد. بنابراین به اتفاق دوستم نقشه سرقت مسلحانه را طراحی و اجرایی کردیم.

صبح دیروز «محمد» و همدستش «سیامک» برای محاکمه در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شدند، قاضی اصغرزاده نخست با تفهیم اتهام از آنها پرسید آیا اتهام خود را قبول دارید؟ متهمان نیز در پاسخ گفتند که تمام اتهامات خود را قبول دارند.محمد در دفاع از خود گفت: هدف من از اجرای این سناریو انتقام از فروشنده دستگاه گنج‌یاب بود وگرنه انگیزه دیگری نداشتم.هم‌اکنون هر دو متهم که با قرار وثیقه آزاد هستند در انتظار صدور رأی قضات دادگاه اند.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…