Home مجله خبری فرهنگی و هنری سریال «شهرزاد» شکل گرفت آن‌هم از جیب خالی معلمان!

سریال «شهرزاد» شکل گرفت آن‌هم از جیب خالی معلمان!

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

محمد آقازاده: خیل اسپانسرها در تاتر، سینما، هنرهای تجسمی و حتی کافه ها… توسط غارتگران جوان آنهم با همدستی مدیران جلو و پشت پرده نشان می دهد یک برنامه ریزی دقیق برای به کثافت کشاندن هنر است.

سریال «شهرزاد»

محمد آقازاده در صفحه شخصی‌اش نوشت: شهرزاد؛ از راه دزدی شکل گرفت. [توضیح: هر چند که در خبرها آمده که سیدمحمد امامی، یکی از سرمایه‌گذاران شهرزاد به اتهامات مالی دستگیر شده، خبری که تکذیب نشده، اما حکم مورد اشاره در جمله ابتدای این یادداشت، تاکنون از سوی دادگاه قضایی کشور، صادر یا تایید نشده است.] آنهم از جیب خالی معلمانی که حداقل بگیری شان یکی از ناجوانمردانه ترین نامردمی های این کشور است ، دستمزد بالای یک میلیارد تومان به شهاب حسینی و ترانه علیدوستی نشان می دهد آنها در این [به ادعای نویسنده این مقاله…] شریک اند و همدست گرسنگی گرسنه هایند.

همانطور که پرگار بی بی سی و حتی جشنواره فیلم کن برای رواج غارت پشت این ماجرایند. کل مضمون شهرزاد تسلیم شدن در برابر منطق پدرسالاری و تسلیم بزرگ آقاها شدن است.

خیل اسپانسرها در تاتر، سینما، هنرهای تجسمی و حتی کافه ها… توسط غارتگران جوان آنهم با همدستی مدیران جلو و پشت پرده نشان می دهد یک برنامه ریزی دقیق برای به کثافت کشاندن هنر است. همان برنامه یی که ورزش و حتی رسانه ها را به کثافت کشاند. وقت آنست برای مبارزه با شهرزادها و فروشنده‌ها با این هنرمندان و اسپانسرها جنگید. هر چند باید منتظر کیفر ابله‌هایی شد که تسلیم بزرگ آقاها می‌شوند.

 

در پایان می‌افزاید: ضمن این که با انتشار این یادداشت، آن را قابل تامل می‌داند، یک بار دیگر این نکته را یادآوری می‌کند که با وجود اخبار رسانه‌ها مبنی بر دستگیری سرمایه‌گذار شهرزاد به اتهامات مالی، اما از سوی نهادهای قضایی کشور، هنوز هیچ حکمی در رابطه با سیدمحمد امامی صادر نشده است.]

کافه سینما

اخبار مرتبط :

آخرین خبر از سریال «شهرزاد»!

ترانه علیدوستی از فاز دوم سریال «شهرزاد» می گوید!

جزئیات فروش سریال شهرزاد و فصل دوم این سریال!

گفت و گو با مصطفی زمانی بازیگر سریال پرطرفدار شهرزاد!+تصاویر

عکس های جدید سریال شهرزاد با حضور ستاره های سینما و تلویزیون

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…