«شب دهم» با اختلاف «مختارنامه» را جا گذاشت / کاربران خبرآنلاین نظر دادند

به گزارش وب سایت ای پاتوق :«شب دهم» با اختلاف «مختارنامه» را جا گذاشت / کاربران خبرآنلاین نظر دادند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاربران خبرآنلاین با شرکت در یک نظرخواهی، به محبوب‌ترین سریال محرمی که سال‌های گذشته از تلویزیون پخش شده رای دادند.

در این نظرخواهی بیشترین آرای مخاطبان به سریال «شب دهم» اختصاص پیدا کرد. در این سریال که داستانی عاشقانه حول محور تعزیه در دوران رضاشاه دارد، حسین یاری، کتایون ریاحی و ثریا قاسمی به ایفای نقش پرداخته بودند. این سریال توانست با ۵۲ رای در صدر بنشیند و بار دیگر ثابت کند همچنان مخاطبان ایرانی به شیوه نزدیک شدن فتحی به موضوعات علاقه‌مند هستند.

رتبه دوم این نظرسنجی را سریال «مختارنامه» به کارگردانی داود میرباقری با ۲۷ رای به خود اختصاص داد که به وقایع بعد از عاشورا و قیام مختار می‌پردازد. فریبرز عرب‌نیا، رضا کیانیان، فرهاد اصلانی و رضا رویگری بخشی از بازیگران این سریال هستند. این سریال که البته در پخش نخست به مناسبت محرم روی آنتن نرفته بود، در سال‌های بعد بارها و بارها در دهه نخست محرم از شبکه‌های مختلف پخش شد.

سریال‎های «روایت عشق» با هفت رای، «معصومیت از دست رفته» با شش رای و «سفر سبز» با پنج رای در رتبه‌های بعدی محبوب‌ترین سریال قرار گرفتند.

سریال‌های «وقتی دژخیم می‌گرید»، «نفس گرم»، «پریدخت»، «خون بها» نیز با یک رای سهم اندکی در این نظرسنجی به خود اختصاص دادند.

۵۸۲۴۳

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس