«شعله ور» با امین حیایی کلید خورد

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

وب‌سایت فیلم نت نیوز: در‌حالی‌که «رگ‌ خواب» آخرین فیلم سینمایی حمید‌ نعمت‌اله مراحل فنی را سپری می‌کند؛ نعمت‌اله تازه‌ترین فیلمش را در سکوت خبری مقابل دوربین برده است.

 

«شعله ور» با حضور امین حیایی کلید خورد 

در اولین سکانس های فیلمبرداری فیلم سینمایی «شعله ور» که هفته گذشته در سکوت خبری در کرج آغاز شده است. امین حیایی در گلخانه ای در کرج مقابل دوربین روزبه رایگا رفت.

 

امین حیایی به همراه پسرش دارا حیایی در تازه‌ترین فیلم حمید نعمت‌اله ایفای نقش می کند و به زودی بازیگران جدیدی به این پروژه اضافه خواهند شد.

 

فیلمبرداری «شعله ور» به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در شهرهای تهران، آمل، زاهدان و زابل انجام خواهد شد.

 

فیلمنامه «شعله ور» توسط حمید نعمت اله و هادی مقدم دوست نوشته شده است. فیلمنامه‌ای که شنیده‌ها حاکی است حال و هوای بسیار متفاوتی با «آریش غلیظ»، فیلمنامه مشترک قبلی این زوج هنری دارد.

 

پیش از این شفیعی و نعمت اله در چندین فیلم تلویزیونی و سریال «وضعیت سفید» با هم همکاری داشته‌اند. تا‌کنون اسامی عوامل فیلم به طور رسمی منتشر نشده است. روزبه رایگا فیلمبردار و امیر‌حسین شجاعی عکاسی «شعله‌ور» را بر عهده دارند.

 

احتمالا «شعله‌ور» برای نمایش در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد که در این صورت ممکن است حمید نعمت‌اله با دو فیلم در جشنواره امسال شرکت کند.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس