Home مجله خبری ورزشی شمسایی: برکناری ناظم‌الشریعه بی‌عقلی است

شمسایی: برکناری ناظم‌الشریعه بی‌عقلی است

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

ورزش‌سه: در روزهای گذشته شایعاتی درباره برکناری محمد ناظم الشریعه از هدایت تیم ملی فوتسال ایران شنیده می شود. وحید شمسایی، اسطوره فوتسال ایران ضمن حمایت قاطعانه از ناظم الشریعه می گوید: یکی از عادت‌های بد ما ایرانی‌ها این است که هیچ‌گاه به زحمات و افتخاراتی که افراد به ارمغان می‌آورند، دقت نمی‌کنیم و توجهی نداریم. محمد ناظم‌الشریعه به‌عنوان سرمربی تیم‌ملی دست به کاری بزرگ زده و قطعا سال‌های‌ سال هیچ فردی نمی‌تواند این افتخار را تکرار کند. تیم فوتسال ما به مقام سوم دنیا دست یافته که در نوع خود جالب توجه و باارزش قلمداد می‌شود؛ پس اگر چنین مردانی را در کشور داریم، باید به آنها احترام بگذاریم و اجازه ندهیم که جریان تکواندو و برخی رشته‌های دیگر دوباره تکرار شود.

او ادامه می دهد: این روزها می‌شنویم که بحث حضور مربی خارجی برای فوتسال مطرح شده است؛ نظر شخصی‌ام بر این است که اگر قرار است مربی خارجی برای یک رشته ورزشی بیاوریم، ‌باید بهترین و نامدارترین‌ را انتخاب کنیم. اگر قرار است غیر از این باشد، مطلوب است که از مربیان ایرانی استفاده کنیم.

شمسایی در بخش دیگری از حرف هایش بیان می کند: فوتسال ایران نیاز به بسترسازی دارد؛ ما بعد از ٢٤‌سال دوباره توانستیم به جمع ٤ تیم برتر دنیا برسیم و اگر دوباره فوتسال را به حال خودش رها کنیم، اتفاقات قبل تکرار می‌شود. شاید فوتسال ایران به این زودی‌ها نتواند جایگاه کنونی را تکرار کند و در چنین شرایطی کنار رفتن ناظم‌الشریعه بی‌عقلی محض است. تیم‌ملی فوتسال خوب کار کرده و سرمربی باید سر کارش بماند و از او تقدیر هم شود. اکنون تمام دنیا به سمتی حرکت می‌کند که نتیجه مهم‌ترین عامل برای تصمیم‌گیری است. بسیاری از مربیان بزرگ دنیا به واسطه عملکرد ضعیف برکنار شده‌اند اما اکنون فوتسال ما خوب عمل کرده و نیازی به تغییر نیست.

او صحبت های خود را اینطور به پایان می برد: می‌توانیم روزبه‌روز بهتر از این هم باشیم. مهدی تاج همان اندازه که به فوتبال توجه می‌کند، به فوتسال هم این توجه را داشته باشد، زیرا فوتسال ما اکنون به بهترین نتیجه تاریخ خود دست پیدا کرده و این مسأله، چیز کمی نیست. ایران تیم سوم دنیا شده است و همه به تیم‌ملی احترام می‌گذارند؛ ایران، برزیلی را حذف کرد که قهرمان بی‌چون و چرای این بازی‌ها است؛ پس کمی آینده‌نگر باشیم و به تیم‌ملی احترام بگذاریم.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…