Home مجله خبری حوادث شوهرعمه قاتل: بعد از اعدام مرا خوراک حیوانات کنید

شوهرعمه قاتل: بعد از اعدام مرا خوراک حیوانات کنید

0 second read
0
0
4

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرآنلاین: صبح امروز قاتل کیانا سادات حسینی دختر هفت ساله نیشابوری به دار آویخته شد. او متهم بود که کیانا را روز ۲۵ شهریور دزدیده و پس از آزار و اذیت به قتل رسانده است.

این جنایت در دو هفته گذشته جنجالی شده بود؛ قاتل نیمه شب ۲۵ شهریور ۹۵ به منزل پدر همسر خود می‌رود و این دختر بچه هفت ساله را در حالی که در اتاق دیگری خواب بوده سوار موتور کرده و به منزل خود که همسر و فرزندانشان نیز حضور نداشتند، می‌برد.

به گفته رئیس دادگستری نیشابور متهم در منزل خود به این دختر تجاوز می‌کند و بعد از آن او را خفه کرده و جنازه وی را داخل محلفه پیچیده و به باغ پدر مقتول که در جاده‌ صومه قرار داشته، منتقل می‌کند. قاتل جسد دختر بچه را داخل گودالی می‌اندازد و دیوارهای پیش ساخته داخل باغ را روی آن قرار داده و به خانه برمی‌گردد.

یک روز بعد از حادثه، اقوام و بستگان، مفقود شدن این دختر بچه ۷ ساله را به پلیس گزارش می‌دهند. متهم طوری وانمود می‌کند که گویی پیگیر پیدا کردن دختر بچه است ولی در نهایت طاقت نمی‌آورد و این موضوع را با برادر خود مطرح می‌کند. برادر او نیز قضیه را به پدر مقتول گفته و پلیس پس از بررسی موضوع او را بازداشت می کند و با اعترافات او محل دفن جسد دختربچه کشف می‌شود.

اما متهم ۳۷ ساله در دادگاه همه اتهامات را پذیرفت و به جرم خود اعتراف کرد. دادگاه هم او را به اعدام در ملاءعام محکوم کرد.

چند روز پیش روزنامه جام‌جم روایتی از دادگاه این جنایت و اعترافات متهم که روز شنبه ۳ مهرماه برگزار شد، منتشر کرد که بخشی از آن را می خوانید؛

در پی اعترافات متهم، جسد دختربچه‌ کشف و به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم نیز با انتقال به محل قتل صحنه جنایت را بازسازی و اظهار کرد: با مادرزنم اختلاف داشتم. وسیله‌ای از خانه‌اش سرقت شده بود و او تصور می‌کرد من آن را دزدیده‌ام. روز حادثه برادرزنم همراه همسر و فرزندش از تهران به نیشابور آمده و برای عیادت از پدربزرگ کیانا به بیمارستانی در مشهد رفتند. کیانا در خانه مادربزرگش ماند. همسر و دو فرزند من هم شب را در همان خانه سپری کردند. نیمه‌های شب چند بار در زدم و کسی در را باز نکرد. از درختی که کنار دیوار خانه بود، بالا رفته و خودم را به داخل خانه رساندم. کیانا خواب بود و روی او چادری کشیده بودند. تصمیم داشتم او را به قتل برسانم تا از این طریق از مادرزنم انتقام بگیرم. می‌دانستم که او عاشق کیاناست. دخترک را با چادری که روی او کشیده شده بود، دزدیدم و با موتور به خانه خودم بردم. وقتی به مقابل خانه رسیدیم، او از خواب بیدار شد و پرسید کجا می‌رویم که به دروغ گفتم او را پیش پدرش می‌برم. دخترک را به طبقه سوم خانه‌ام برده و نقشه شیطانی را اجرا کردم. بعد هم با همان چادر خفه‌اش کردم. جسد را به باغ پدرش برده و زیر گچ‌های پیش‌ساخته مخفی کردم. دو روز بعد از قتل دچار عذاب وجدان شده و موضوع را به برادرم گفتم که او ماجرا را به پلیس اطلاع داد.

با توجه به حساسیت موضوع، به این پرونده به صورت فوق‌العاده در دادگاه کیفری یک نیشابور رسیدگی شد. در جلسه دادگاه که روز شنبه برگزار شد، اولیای دم کیانا برای قاتل فرزندشان تقاضای قصاص کردند.

متهم هم در دفاع از خودش گفت: من هیچ دفاعی در برابر کاری که کردم، ندارم. مرا زودتر قصاص کنید. بعد از اعدام هم جسدم را دفن نکنید. من لیاقت دفن شدن ندارم. جسدم را در بیابان رها کنید تا خوراک حیوانات وحشی شود. من از کار زشت خود پشیمانم و نمی‌توانم دفاعی در برابر آن داشته باشم.

پس از دفاعیات متهم و وکلای مدافعش قضات دادگاه وارد شور شده و او را به اتهام قتل به قصاص، به اتهام آدم‌ ربایی به ۱۵ سال حبس و به اتهام تجاوز به عنف به اعدام محکوم کردند.

قاضی محمد رفسنجانی، رئیس دادگستری نیشابور دراین باره گفت: روند رسیدگی به این پرونده با دقت و سرعت طی شد. پس از کشف جرم، متهم صحنه قتل را بازسازی کرد، پزشکی قانونی سلامت او را تائید کرد و دادسرا با توجه به تکمیل تحقیقات پرونده را برای رسیدگی به اتهام آدم‌ربایی و قتل به دادگاه کیفری یک فرستاد. اتهام تجاوز به عنف هم مستقیم در دادگاه رسیدگی شد. متهم دو وکیل تسخیری داشت که از او دفاع کردند.

وی ادامه داد: پس از صدور حکم دادگاه، قاتل تسلیم به رای شد و به وکلایش اجازه اعتراض به رای را نداد و مدعی بود می‌خواهد زودتر قصاص شود.

گفتنی است قرار بود پرونده برای استیذان به دفتر رئیس قوه قضاییه ارسال و سپس، حکم قصاص در ملاعام اجرا شود.

اما پس از تاکید آیت الله آملی لاریجانی به اجرای سریع احکام صادر و تایید شده،‌ در روز گذشته دادگستری خراسان رضوی این حکم را در حاشیه سفر استانی رییس قوه قضاییه در همایش دادستان های کشور در مشهد، به تایید رساند و با دستور رییس دستگاه قضایی، صبح امروز قصاص قاتل  در شهرستان نیشابور به اجرا درآمد.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…