Home مجله خبری حوادث شکایت از عروس در مرگ مرموز پسر

شکایت از عروس در مرگ مرموز پسر

1 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

روزنامه ایران: به‌دنبال مرگ مشکوک مرد جوان که از طبقه چهارم ساختمانی، سقوط کرده وجان باخته است، پدرش راهی دادسرای جنایی تهران شد و ازخواهرزاده اش- عروس- به اتهام قتل شکایت کرد.

پدر قربانی ماجرا مدعی است عروس اش، سناریوی جنایت را با همدستی مرد دیگری طراحی کرده و بعد هم متواری شده است.

ساعت ۷ شب ۲۹ شهریور امسال، مأموران کلانتری شهرری ازسقوط مرگبار مرد جوانی دریکی از شهرک‌ها باخبرشدند. سپس پرونده‌ای در دادسرای شهرری تشکیل و موضوع به خانواده متوفی اعلام شد. اما پدر یوسف زمانی که از مرگ پسرش با خبر شد، اعلام کرد پسرش به قتل رسیده و در این خصوص شکایت کرد.

به دنبال ادعای این مرد، پرونده برای تحقیقات به دادسرای جنایی تهران ارجاع شد. روز گذشته پدر یوسف به بازپرس «ایلخانی» از شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۲۷ گفت: عروسم عامل این قتل است و از زمانی هم که جنایت را مرتکب شده، فرار کرده است.وی گفت: حدود ۴ سال قبل به خواستگاری دختر خواهرم رفتم. سمیرا ۵۲ سال داشت و حدود ۱۴ سال از پسرم بزرگتر بود. اما من برای رضای خدا با این ازدواج موافقت کردم.

 اما ازچندی قبل او سرناسازگاری گذاشته بود و می‌خواست پسرم ۲۰ میلیون تومانی که پس‌انداز کرده بود را به او بدهد. مدتی هم سر این موضوع باهم درگیر بودند تا اینکه روز حادثه پسرم وهمسرش به خانه‌ام آمدند که پس ازشنیدن ماجرا سعی کردم بین آنها صلح برقرار کنم.

حتی به عروسم گفتم این پول را بین خودتان تقسیم کنید که درظاهر هم قبول کرد. بعد خانه‌ام را ترک کردند، اما وقتی به خانه رفتند دوباره باهم درگیر شدند. ساعت ۷ شب هم پسرم کشته شد.حالا هم مطمئنم عروسم او را با همدستی فرد دیگری به پایین پرتاب کرده است. اگر هم قاتل نبود، چرا فرار کرده و حتی در مراسم تشییع جنازه وختم شوهرش هم شرکت نکرد!»

به‌دنبال شکایت پدر یوسف، بازپرس جنایی دستور تحقیق دراین باره ودستگیری همسرقربانی را صادرکرد.
 

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…