Home مجله خبری فرهنگی و هنری صادق خرازی: روحانی قطار تحریم را متوقف کرد

صادق خرازی: روحانی قطار تحریم را متوقف کرد

0 second read
0
0
2

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری ایرنا: عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: امنیت، مهم ترین دغدغه آحاد مردم
جهان است و مردم ایران باید قدردان امنیت موجود در کشور باشند. 

سید محمد صادق خرازی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: کنشگران سیاسی ما قدر این امنیت را بدانند و امنیت نعمتی است که خداوند در ضمیر انسان ها قرار داده است.

وی یادآورشد: اگر کنش گران سیاسی قدر آن را ندانند، معلوم نیست که چه اتفاقی می افتد چرا که کشور ما امروز از امن ترین و منحصربه فردترین کشورهای جهان است.

خرازی اظهار کرد: امروز هیچ نقطه ای از جهان امن نیست و امنیت به مهمترین دغدغه کنونی بشر تبدیل شده است.

عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: این امنیت تلاش جمعی و بی تکلف بهترین فرزندان کشور یعنی نیروهای بسیجی و سپاهی است.

وی خاطرنشان کرد: کاری که این نیروها در خارج از مرزهای کشور انجام دادند، قابل مقایسه با هیچ چیز دیگری نیست و باید قدر آن را دانست.

خرازی ادامه داد: مردم ایران همواره حسرت نداشته ها را می خورند و قدر چیزهایی را که دارند نمی دانند و امیدوارم مردم ایران درک کنند که چه نعمتی در دست دارند.

وی به عملکرد دولت و حضور روحانی در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو اشاره کرد و گفت: طبیعی است که برای حمایت از روحانی در انتخابات پیش رو باید ارزیابی از عملکرد دولت داشته باشیم.

وی تصریح کرد: کنشگران سیاسی در اصلاحات، به گونه ای رفتار می کنند که گویی قصد دارند روحانی و حضور وی در انتخابات را تضمین کنند.

خرازی تاکید کرد: ما در برخی مسائل ، عملکرد روحانی را تایید و در برخی مسائل نقد می کنیم و طبیعی است که در انتخابات عقل جمعی ندای ایرانیان، تصمیم می گیرد که از چه کسی حمایت کند.

عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: برداشت من این است که اگر روحانی باشد، حزب ندا به روحانی عنوان یک گزینه توجه دارد.

وی اضافه کرد: طبیعی است گزینه های بسیار دیگری هم هست اما تا کنون به آن فکر نکرده ایم.

عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان به میزان تاثیر انتقادات نسبت به عملکرد روحانی و رد وی برای انتخابات از سوی اصلاح طلبان اشاره کرد و گفت: بعید می دانم انتقاد به روحانی چنان باشد که اصلاح طلبان قصد مطرح کردن شخص دیگری را داشته باشند.

وی افزود: روحانی در سیاست خارجی گام بزرگی برداشت و قطار تحریم ها را متوقف کرد و جلوی زیان های سنگین به کشور را گرفت.

خرازی یادآورشد: روحانی از فرصت طلایی جمهوری اسلامی بهترین بهره برداری را داشت و همه این ها باعث می شود تا در سیاست خارجی بهترین نمره قبولی را بگیرد.

وی به اختلاف موجود میان برخی اصلاح طلبان اشاره کرد و ریشه آن را در سهم خواهی عده ای و نفوذ و تاثیرگذاری عده ای دیگر برشمرد.

خرازی اظهار کرد: هیچ یک از این ۲ گروه رفتار دموکراتیکی ندارند و از همین رو امروز چرخه دموکراسی نیازمند ساز و کارهای جدید است.

عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: امروز اصلاحات در عرصه فرماندهی و مدیریت پروژه ها، نیازمند ساز و کار جدیدی است تا گام های راهبردی بردارد.

وی خاطر نشان کرد: پیروزی روحانی در انتخابات پیش رو بستگی به میزان توانایی وی در متقاعد کردن مردم دارد.

عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان به تصمیم اصولگرایان برای انتخابات دور دوازهم ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: اصولگرایان هنوز نتوانسته اند کسی را پیدا کنند که نقطه ثقل آنان باشد و هیچ اطلاعی از تصمیم آنان وجود ندارد.

وی تصریح کرد: جریانی وحدت بین اصولگرایان را در سطوح بالای کشور دنبال می کند و اگر اصولگرایان به انتخاب واحدی برسند، به احتمال زیاد، شرایط پیچیده ای در انتخابات خواهیم داشت.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…