Home مجله خبری فرهنگی و هنری عکس دونالد ترامپ روی جلد کتاب هیتلر!

عکس دونالد ترامپ روی جلد کتاب هیتلر!

4 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری ایبنا: همسر سابق دونالد ترامپ کاندیدای انتخابات پیش رو در ایالات متحده گفته بود که ترامپ نسخه‌ای از کتاب سخنرانی آدولف هیتلر دیکتاتور نازی را در خانه دارد و هر شب قبل از خواب بخشی از آن را می‌خواند. حال پس از چند ماه در واکنش به این خبر کتاب سخنرانی‌های هیتلر با عکس ترامپ روی جلد منتشر شده است.

 

عکس دونالد ترامپ روی جلد کتاب هیتلر!

 به نقل از گاردین ،تصویری جدید از دونالد ترامپ که دست خود را به نشانه سلام به دیگران، به رسم نازی‌ها، بالا آورده است روی جلد چاپ جدید سخنرانی‌های آدولف هیتلر جا خوش کرده است.

انتشارات Ishi press International این تصویر را روی اولین صفحه جلد اول کتاب و پشت جلد دوم سخنرانی‌ها چاپ کرده است. این انتشارات اعلام کرد شباهت‌های زیادی چون طرز حرف زدن و وجود نداشتن منطق در توجیه نظرات در این دو نفر وجود دارد؛ «این دو هیچ وقت به اشتباه خود اذعان نکرده و نمی‌کنند، هیچ وقت نیز حرف خود را پس نگرفته و نمی‌گیرند. به انتقادات با توهین و افترا پاسخ می‌دهند. از زبان سخیفی برای سخن گفتن بهره می‌برند که حتی افراد بی‌سواد و یا حتی کسانی که هیچ تحصیلاتی ندارند متوجه سخنان این دو می‌شوند.»

این انتشارات در پشت جلد این کتاب چنین نوشته است: با مطرح شدن دونالد ترامپ  به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری بار دیگر کتاب سخنرانی‌های هیتلر مورد توجه قرار گرفت زیرا ایوانا ترامپ همسر سابق او گفت: ترامپ کتاب سخنرانی‌های هیتلر را در خانه نگهداری می‌کند و هر شب قبل از خواب آن را می‌خواند.

پس از این ماجرا ماری برنر با ترامپ مصاحبه کرد و او گفت ماری دیویس، یکی از دوستان وی که یهودی است این کتاب را به او هدیه داده است و خواندن آن را انکار کرد. من این کتاب را ندارم ،اما اگر هم به این سخنرانی‌ها دسترسی داشتم آن را نمی‌خواندم چون علاقه‌ای به رهبر نازی‌ها ندارم.

پس از آن برنر خبرنگار مصاحبه‌ای با دیویس انجام داد. او در این مصاحبه گفت: من کتابی درباره هیتلر به او دادم،اما کتاب «نبرد من» نوشته رهبر نازی‌ها نبود. من کتاب سخنرانی‌های او را به دونالد دادم. احساس می‌کردم ممکن است برای او جالب باشد. من با او دوست هستم ،اما یهودی نیستم.

برنر در مقاله خود اعلام کرد به نظر او ترامپ علاقه‌ای به تاریخ ندارد و کتاب‌های تاریخی نمی‌خواند و احتمالا دلیل علاقه او به این کتاب قدرت شعاردهی و رفتار خود هیتلر است.

سام اسلوآن مدیر انتشارات Ishi press International در این باره به «هافینگتون پست» گفت: «وقتی کتاب سخنرانی‌های هیتلر در سال ۱۹۴۱ منتشر شد تصویری در پشت جلد وجود نداشت و صفحه پشت خالی بود. به همین دلیل تصمیم گرفتم برای تبلیغ بیشتر کتاب تصویری در صفحه پشت منتشر کنم.»

انتشارات «هافینگتن پست» فاش کرد تصویر به کار رفته در این عکس مربوط به روزنامه «اخبار فیلادلفیا» و زمانی است که دونالد ترامپ آن سخنرانی معروف را درباره اخراج همه مسلمانان از آمریکا انجام داد و همه مردم را متعجب کرد.

«فیلادلفیا» با انتشار این عکس عنوان «پیشوای جدید» را برای خبر خود انتخاب کرد. لقب «پیشوا» پیش از این برای رهبران سیاسی چون هیتلر، موسولینی، استالین، فرانکو، و کیم ایل سونگ استفاده شده است. البته این لقب در آغاز به خود آدولف هیتلر نسبت داده شده است.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…