فیلمسازی مشترک ایرانیان و فرانسوی‌ها

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

وحید موساییان کارگردان سینما درباره فعالیت های اخیر خود گفت: به تازگی نگارش فیلم سینمایی «مومه» را به پایان رسانده ام که پیش از این نام آن «همه چیز درباره پسرم» بود.

به گفته او، «مومه» مخفف چند اسم دیگر است.

او افزود: بخش هایی از «مومه» در لرستان و بخش هایی در فرانسه فیلمبرداری می شود و این فیلم به روایت زندگی شخصی می پردازد که از یکی از روستاهای لرستان قصد سفر به یکی از روستاهای شمال فرانسه را دارد.

موساییان عنوان کرد: ما در حال مذاکره با فرانسوی ها برای ساخت «مومه» به صورت مشترک هستیم به طوری که حدود یک ماه پیش هیاتی از فرانسه به دعوت ما برای انجام برخی گفتگوها به تهران آمدند و برای ادامه گفتگوها قرار است ما هم سفری در دی ماه به فرانسه داشته باشیم و در صورت به نتیجه رسیدن این مذاکرات در ابتدای سال ۲۰۱۷ آن را کلید می زنیم.

او درباره انتخاب بازیگران این فیلم بیان کرد: اکثر بازیگران «مومه» ایرانی هستند اما از چند بازیگر فرانسوی هم استفاده می کنیم. البته بازیگران فرانسوی که ما برای حضور در این فیلم در نظر گرفته ایم از افراد سرشناس سینمای فرانسه نیستند.

این کارگردان در پایان با اشاره به زمان اکران فیلم سینمایی «قشنگ و فرنگ» خاطرنشان کرد: ابتدا قرار بود این فیلم در پاییز اکران شود اما این اتفاق نیفتاد، به همین دلیل پخش کننده فیلم یعنی رسانه فیلمسازان در تلاش است تا آن را اواخر پاییز به نمایش در بیاورد.

۵۸۵۸

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس