Home مجله خبری حوادث قربانی جنایت خیابانی، تولد فرزندش را ندید

قربانی جنایت خیابانی، تولد فرزندش را ندید

1 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

روزنامه ایران: سه مرد جوان که به اتهام شرکت در نزاع دسته جمعی و قتل مردجوان بازداشت شده‌اند، در نخستین جلسه تحقیق حضور در نزاع را پذیرفتند اما منکر جنایت شدند.

ساعت ۱۱ شب ۵ شهریور امسال بازپرس وتیم جنایی پایتخت از نزاع مرگباری در منطقه کیانشهر-جنوب تهران-باخبر شدند. تیم بررسی صحنه جرم پس ازحضور در محل حادثه با جسد مرد جوانی روبه‌رو شدند که آثار جراحت روی بدنش دیده می‌شد.

 یکی از خواهران قربانی که از نزدیک شاهد جنایت بود به بازپرس ایلخانی گفت: داخل خانه بودم که همسایه‌ها صدایم کردند و گفتند که چند نفر با برادرت درگیر شده‌اند. بلافاصله خودم را به خیابان رساندم و دیدم چند مرد جوان درحال کتک زدن برادرم هستند. همان موقع خودروی پژو پرشیا سفید رنگی مقابل آنها نگه داشت و چند مرد از خودرو پیاده شده و آنها هم برادرم را کتک زدند.

من خیلی سریع خودم را به جمعیت رساندم و یقه پیراهن یکی از آنها را گرفتم. حتی به او گفتم بچه برادرم امشب به دنیا می‌آید و با او کاری نداشته باشند. اما به محض اینکه یقه‌اش را رها کردم به طرف برادرم رفت و با چاقو دو ضربه به پایش و دو ضربه به سرش زد. این درحالی بود که همان موقع بقیه همدستانش فرارکردند اما فردی که به برادرم حمله کرده بود از خودرو جا ماند و با پای پیاده گریخت.

تحقیقات برای دستگیری عاملان این جنایت ودرگیری خونین ادامه داشت تا اینکه مخفیگاه آنها شناسایی و متهمان بازداشت شدند. روز گذشته سه متهم اصلی پرونده برای تحقیقات در مقابل بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای جنایی قرار گرفتند.

متهمان در نخستین تحقیقات به حضوردر درگیری اقرار کردند اما مدعی شدند مرتکب قتل نشده‌اند.این درحالی است که خانواده مقتول، سه جوان دستگیر شده را شناسایی کردند و مدعی شدند یکی از آنها، همان فردی است که عادل را به قتل رسانده است.درحال حاضرتحقیقات پلیسی برای افشای معمای قتل ادامه دارد.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…