قیمت گوجه دو برابر شد - ای پاتوق
: مسیر شما
اقتصادی و بازرگانی قیمت گوجه دو برابر شد

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری میزان: رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره‌بار گفت: قیمت گوجه به دلیل مشکلات حمل‌ و نقل و کاهش عرضه در بازار با افزایش قیمت همراه شده است که طی چند روز آینده این مشکل برطرف خواهد شد.

سیدحسین مهاجران در خصوص تغییرات قیمت میوه در هفته جاری گفت: قیمت انواع میوه پس از اتمام تعطیلات در بازار با ثبات نسبی همراه بوده است.

وی با بیان افزایش قیمت ۱۰۰ درصدی گوجه در بازار افزود: قیمت گوجه طی چند روز گذشته با افزایش قابل توجهی مواجه شده است و هرکیلو از آن با قیمت هزار و ۸۰۰ تومان در میادین عرضه می‌شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره‌بار دلیل افزایش قیمت گوجه را وجود مشکلاتی در حمل و نقل این محصول اعلام کرد و گفت: کاهش گوجه در بازار در پی نرسیدن گوجه از شهرهای مختلف به میادین دلیل اصلی افزایش قیمت گوجه بوده که طی چند روز آینده با افزایش عرضه به قیمت‌های روز قبل باز می‌گردد.

مهاجران در خصوص قیمت انواع میوه در بازار اظهار کرد: هر کیلو پرتقال کوهستان جیرفت ۵ هزار و ۵۰۰ تومان، هرکیلو پرتقال دشتی و گریپ فروت بین ۲ هزار تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان و هر کیلو نارنگی شمال از ۲ هزار تا ۴ هزار تومان در میادین میوه و تره‌بار عرضه می‌شود.

وی با بیان ورود نوبرانه خرمالو به بازار افزود: هرکیلو خرمالو بین هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار تومان در میادین میوه و تره‌بار درحال عرضه است.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره‌بار در خصوص قیمت برخی دیگر از میوه‌ها در میادین میوه و تره‌بار گفت: هرکیلو انار بین هزار و ۵۰۰ تا ۴ هزار تومان، هرکیلو موز بین ۳ هزار تا ۴ هزار تومان و هرکیلو لیموشیرین بین ۳ هزار تا ۴ هزار تومان فروخته می‌شود.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ای پاتوق |