Home مجله خبری حوادث ماموریتی برای قتل

ماموریتی برای قتل

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

روزنامه ایران:  مرد میانسال که برای پایان دادن به رابطه دخترخاله‌اش و مرد جوانی از تهران به مشهد رفته بود درجنایتی هولناک مرد جوان را به قتل رساند وگریخت. اما راننده شجاع یک پراید که شاهد جدال خونین بود، پس از تعقیب طولانی سرانجام عامل جنایت را به دام انداخت.

 شامگاه شنبه ۱۰ مهر پسر جوانی سوار بر خودروی پرایدش بود که ناگهان با صحنه درگیری خونین راننده خودرو ویک موتوسیکلت سوارروبه‌روشد که دراین ماجرا جوان موتورسوار با ضربات مرگباراز پا درآمد.شاهد حادثه بلافاصله به تعقیب عامل جنایت پرداخت و دقایقی بعد او را به دام انداخت.متهم به قتل وقتی ازسوی بازپرس سید جواد حسینی تحت بازجویی قرارگرفت ، گفت: من ساکن تهرانم و اینجا کسی را نمی‌شناسم.

دخترخاله‌ام شقایق در یک شرکت حمل و نقل بارهوایی کار می‌کند. چند وقت پیش برای مأموریت به مشهد آمد و با مقتول که همکارش بود آشنا شد.مدتی بعد از آشنایی؛ شقایق از اوخواست که به رابطه‌شان پایان دهند؛ اما پسرجوان همچنان سماجت می‌کرد.تااینکه حدود یک ماه قبل شقایق، ماجرا را برایم تعریف کرد و از من کمک خواست. شب حادثه درحالی که از تهران به مشهد رسیده بودم با آدرسی که از شقایق گرفته بودم به سراغ مرد مزاحم رفتم که با هم درگیر شده و او را به قتل رساندم!

به دنبال این اعتراف‌ها، متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد و تحقیقات تکمیلی از سوی بازپرس و تیم جنایی ادامه دارد.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…