Home مجله خبری حوادث محاکمه مردی که ۳ نفر را کشت

محاکمه مردی که ۳ نفر را کشت

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

روزنامه شرق: مرد جوانی که بعد از دستگیری به اتهام قتل دختر مورد علاقه‌اش، به دو فقره قتل دیگر هم اعتراف کرده ‌است، به‌زودی پای میز محاکمه می‌رود.

متهم که سه فقره قتل را در چهار ماه انجام داده ‌است، در آخرین جنایت خود وقتی دختر جوان را کشت، گوش‌های او را برید و نزد همسرش برد تا به او ثابت کند دوستش دارد و دیگر مزاحمی در زندگی ندارند.

یک سال قبل، مرد ٢٣ساله‌ای به نام کریم، به اتهام قتل دختر جوانی بازداشت شد. مأموران با توجه به گزارش مفقودشدن این دختر که از سوی خانواده‌اش ارائه شده‌ بود، دست به تحقیق زدند و درنهایت متوجه شدند دختر جوان با پسری به نام کریم در ارتباط بوده و آخرین تماس دختر نیز با کریم بوده ‌است. با بازداشت این مرد، او به قتل دختر جوان اعتراف کرد و گفت نه تنها آن دختر بلکه دو نفر دیگر را نیز به قتل رسانده‌است.

او در تعریف اولین قتلی که مرتکب شده‌ بود، گفت: حدود چهار ماه قبل با دوستم سوار ماشینش بودیم که به نزدیکی جاده بهشت‌زهرا رسیدیم. او یک باغ که درخت انگور داشت دید و گفت برویم آنجا انگور بخوریم. گفتم اگر صاحب باغ ما را ببیند با ما درگیر می‌شود اما او اصرار کرد. سر همین موضوع با یکدیگر بحث‌مان شد و او به من فحش داد. البته از قبل با یکدیگر اختلاف داشتیم. من تعدادی باند پخش صوت خودرو به او داده بودم؛ اما او پولش را نداده بود.

آنجا بود که عصبانی شدم و با چاقو یک ضربه به گلویش زدم و او روی زمین افتاد. بعد سوار ماشینش شدم و از آنجا فرار کردم. متهم درباره دومین جنایت گفت: از دوست دیگرم، سجاد، حدود یک‌میلیون‌و ٦٠٠ ‌هزار تومان طلب داشتم و وقتی فهمیدم نمی‌خواهد پولم را بدهد، او را به اطراف بزرگراه آزادگان بردم و با ضربه چاقو به قتل رساندم. بعد از دومین قتل توبه کردم که دیگر دست به چاقو نبرم و نمی‌خواستم این‌کار را بکنم.

در سومین قتل مجبور شدم این‌کار را بکنم؛ چون زندگی مشترکم در خطر بود. من همسرم را دوست داشتم و زندگی خوبی با هم داشتیم. تا اینکه دختر جوانی وارد زندگیم شد. وقتی همسرم از این موضوع باخبر شد، خیلی ناراحت شد و من را ترک کرد. برای اینکه او را برگردانم، مجبور شدم دختر جوان را بکشم. بعد برای اینکه ثابت کنم که این‌کار را کرده‌ام، گوش‌های او را بریدم برای همسرم آوردم تا نشان دهم واقعا این‌کار را کرده‌ام و دیگر مزاحمی برای زندگی‌مان نداریم.

 متهم جوان گفت: از قتل‌ها پشیمانم و هنوز گاهی خوابشان را می‌بینم؛ بااین‌حال اگر لطف کنید و من را آزاد کنید، قول می‌دهم دیگر کار خلافی انجام ندهم. قول می‌دهم رضایت خانواده مقتولان را جلب کنم. دوست دارم پسرم را که چند ماه است به دنیا آمده است، خودم بزرگ کنم.

با توجه به کارهایی که متهم کرده‌ بود، بازپرس او را به پزشکی قانونی معرفی کرد. متخصصان با پایان جلسه بررسی، اعلام کردند او سلامت روان دارد و مسئول اعمال خودش است. با پایان تحقیقات، پرونده برای رسیدگی با صدور کیفرخواست، به دادگاه ارسال شد و متهم به‌زودی در شعبه ١٠ دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…