Home مجله خبری ورزشی مربی پیشین نفت: بیرانوند تحت فشار است

مربی پیشین نفت: بیرانوند تحت فشار است

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری تسنیم: محسن سیدی درباره احضار علیرضا بیرانوند به دادسرا به دلیل شکایت مالک شرکت بهنام پیشرو اظهار داشت: متأسفانه مرجعی در فدراسیون فوتبال نداریم که به این مسائل بپردازد تا چنین خبرهایی رسانه‌ای نشود. علیرضا بیرانوند بازیکن تیم ملی بوده و فشار روی او زیاد است. من ۷،۸ سال مربی بیرانوند بودم و همه چیز او را می‌دانم. او منزلی خرید که مصادف با بی‌پولی باشگاه نفت شد. مدیران وقت نفت قول‌های بیهوده به او دادند و تمرکز او گرفته شد.

وی با اعلام حمایت از دروازه‌بان پرسپولیس افزود: هر فردی در زندگی شخصی فشارهای زیادی را تحمل کند و ما هم از این قاعده مثتثنی نیستیم، اما نباید شرایط به گونه‌ای پیش برود که بازیکن تیم ملی به دادسرا احضار شود. این اتفاق مانند داستان شکایت علی دایی و محمد مایلی‌کهن از هم نشود که یکی به زندان رفت و پس از آزادی در بیمارستان از هم عذرخواهی کردند. فدراسیون فوتبال باید مرجع قوی باشد که جلوی این مسائل را بگیرد.

مربی پیشین نفت‌تهران خاطرنشان کرد: تنها بیرانوند از باشگاه طلب ندارد و ۳۰،۴۰ نفر دیگر نیز از باشگاه نفت طلبکارند. کاری به مالک باشگاه بهنام پیشرو ندارم و آنها برادری خود را ثابت کرده و ۶ میلیارد هم هزینه کرده‌اند، اما صحبت ما این است که معلوم نیست فوتبال به کجا می‌رود که این همه مربی و بازیکن طلب دارند. آقای تاج، با این همه سابقه، فوتبال را درست کن. از زمانی که در این فوتبال هستم تاج هم بوده و با این همه سوابقی که دارد نمی‌دانم چه زمانی می‌خواهد سیستم را درست کند. هر تیمی مشکل دارد اجازه بازی ندهید و آن را منحل کنید.  مربی خارجی به فیفا شکایت می‌کند و پولش را می‌گیرد، اما ایرانی‌ها نمی‌توانند طلب‌شان را بگیرند.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…