Home مجله خبری حوادث مرد شیشه ای: جن ها گفتند ماشین آتش بزن!

مرد شیشه ای: جن ها گفتند ماشین آتش بزن!

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

روزنامه اعتماد:  مدتی پیش ماموران کلانتری ١٥ آبادان در جریان آتش زدن چندین خودرو در یکی ازخیابان‌های منطقه «سده» به نام «بهمن» قرار گرفتند. ماموران در تحقیقات اولیه پی بردند صاحبان خودروهایی که دچار آتش‌سوزی شده‌اند هیج اختلافی با کسی ندارند و به احتمال زیاد این آتش‌سوزی‌ها هیچ ربطی به هم ندارد.

تحقيقات پليسي درباره اين پرونده ادامه داشت تا اينكه عصر روز سه‌شنبه گذشته زن جواني با ماموران پليس آبادان تماس گرفت و گفت: «در ميدان سده سوار ماشينم بودم كه ناگهان ديدم مردي با يك ظرف چهار ليتري بنزين در دستش جلوي راهم را گرفت. مرد قصد آتش زدن ماشينم را داشت اما من بعد از تلاش موفق شدم از دست او نجات پيدا كنم. »

در ادامه تحقيقات ماموران پليس موفق به شناسايي چند مظنون در اين پرونده شدند. اما اين افراد پس از دستگيري گفتند كه در ماجراي آتش زدن خودروها بي‌گناه هستند. تا اينكه عصر چهارشنبه ٧ مهرماه زن جواني در تماس با پليس در حالي كه ترسيده بود و به سختي صحبت مي‌كرد، گفت: « مرد جواني با در دست داشتن دو ظرف پر از بنزين از بالاي ديوار وارد حياط خانه‌اش شده است. »

خيلي زود تيمي ازماموران كلانتري ١٥ آبادان به خانه زن جوان رفتند و مشخص شد كه مرد آتش افروز با سر و صداي زن جوان قبل از حضور ماموران پا به فرار گذاشته است. ماموران با استفاده از تصاوير به دست آمده از دوربين مداربسته يكي از همسايه‌ها، چهره مرد آتش افروز را شناسايي كردند. به اين ترتيب عكس اين مرد در اختيار تيم‌هاي گشتي پليس قرار گرفت. بعد از ٢٤ ساعت گشت‌زني نامحسوس در منطقه سده آبادان مرد آتش افروز در حالي كه دو ظرف  يك ليتري بنزين در دست داشت دستگير شد.

سوابق مرد آتش‌افروز در اداره پليس مورد بررسي قرار گرفت و مشخص شد كه او يكي از متهمان سابقه‌دار در زمينه مواد مخدر است. اين مرد مدتي پيش براي ديدن پدر و مادرش از يزد به آبادان آمده بود و در اين مدت هفت خودرو را به همراه يك موتور و يك خانه آتش زده بود.

متهم ٤٠ ساله اين پرونده كه اميرعلي نام داشت با چهره‌اي آرام و مطمئن در اداره پليس به ماموران گفت كه جن‌ها به او دستور داده‌اند تا ماشين‌ها را آتش بزند و او در اين ماجرا بي‌گناه است.

او ادامه داد: «من اعتياد شديدي به مواد مخدر «شيشه» دارم و دوماه پيش براي ديدن پدر و مادرم از يزد به آبادان آمدم. از نخستين روزي كه وارد آبادان شدم جن‌ها سراغم آمدند و دستور دادند تا دو خودروي گرانقيمت را كه جلوي يك تعميرگاه پارك شده بود به آتش بكشم. همين‌طور جن‌ها تهديدم كرده بودند كه اگر كاميون مرد همسايه‌مان را آتش نزنم پدر و مادرم را مي‌كشند. من دستورهاي‌شان را اجرا مي‌كردم تا اينكه بالاخره دستگير شدم.

اين متهم پس از اعتراف به آتش‌افروزي‌هايش به دستور بازپرس پرونده روانه زندان شد و تحقيقات در اين پرونده ادامه دارد.»

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…