Home مجله خبری ورزشی مرفاوی: کره در زمان ما قوی‌تر بود

مرفاوی: کره در زمان ما قوی‌تر بود

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

ورزش سه: صمد مرفاوی گفت: خدا را شکر کی‌روش توانسته ساختار خوبی در دفاع تیم‌ملی ایجاد کند و دفاع تیم ما فقط وابسته به یک نفر نیست بلکه همه در کارهای دفاعی شرکت می‌کنند. شما اگر بازی با ازبکستان را دیده باشید تیم ما با یک دفاع منطقی اجازه نداد که کره‌ای‌ها کاری از پیش ببرند و حتی اجازه چرخیدن به مهاجمان حریف در پشت محوطه را هم ندادیم. من فکر می‌کنم تیم‌ملی ساختار خوبی از لحاظ دفاعی دارد و ما می‌توانیم برابر کره دروازه تیم‌مان را بسته نگه داریم.

او در مورد اینکه کره بازیکنان خوبی در لیگ‌های معتبر دنیا دارد هم می‌گوید: این درست است که تیم فوتبال کره بازیکنان بسیار خوبی دارد که هم اکنون در لیگ‌های معتبر اروپایی شاغل هستند اما نباید این موضوع را از یاد ببریم که ایران هم بازیکنان بسیار خوبی دارد و ما چیزی از آنها کمتر نداریم. تمام بازیکنان ایران توانایی بازی کردن در لیگ‌های معتبر اروپایی را دارند و ما حریف دست و پا بسته‌ای مقابل آنها نیستیم.

مربی صبا در پاسخ به این سوال که کدام تیم شانس بیشتری برای پیروزی دارد هم می‌گوید: نتیجه بازی را شرایط دو تیم در زمین تعیین می‌کند و پیش‌بینی چنین بازی‌هایی بسیار سخت است. با این حال من فکر می‌کنم تیم ما هم بازیکنان جوان دارد و هم باتجربه‌ها که در این بین بازیکنان باتجربه باید تلاش کنند که بازیکنان جوان در زمین احساساتی نشوند.

مرفاوی در مورد بهترین بازی خودش برابر کره در دوران بازیگری می‌گوید: من فکر می‌کنم بازی‌ای که ما یک بر صفر کره را بردیم و قهرمان آسیا شدیم بهترین بازی ما برابر این تیم است. ما همیشه کره را یک بر صفر، یک بر صفر برده‌ایم و هیچ وقت نتوانستیم گل‌های زیادی به این تیم بزنیم و من فکر می‌کنم جام ملت‌های آسیا سال ۱۹۹۶ هرگز تکرار نخواهد شد.

سرمربی صبا در پاسخ به این سوال که در آن زمان کره تیم بهتری بود یا حالا می‌گوید: من فکر می‌کنم درزمان ما کره تیم بهتری بود چراکه آنها قدرت برتر آسیا بودند که توانستیم شکستشان بدهیم. البته کره همیشه تیم قوی‌ای است اما من فکر می‌کنم در کل این تیم از ما می‌ترسد و همیشه با استرس روبه‌روی ما بازی می‌کند و بازیکنان می‌تواند خیلی راحت آنها را شکست دهند.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…