مطهری: در ۶ بازی ۸ پنالتی ما اعلام نشد

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

ورزش سه: مهاجم نفت تهران ادعا می کند این تیم در این فصل از تصمیم های داوری حسابی متصرر شده است

 

ارسلان مطهری در مورد شکست برابر پرسپولیس به ورزش سه گفت: راستش را بخواهید ما در نیمه اول خوب بازی نکردیم وقتی برابر استقلال و پرسپولیس زود گل می خوری طبیعی است که برگشتن به بازی کمی سخت است. بعد از گل تلاش کردیم به بازی برگردیم اما اختلاف بیشتر شد و بازگشت ما به بازی کمی سخت تر شد.

او ادامه داد: در بازی پرسپولیس داور قصد داشت یک خطای هند برای ما اعلام کرد اما از تصمیم خود منتفی شد و همین موضوع باعث شد که به یکباره داور روی دروازه ما ضدحمله بزند. در دقیقه ۷۰ هم داور یک پنالتی قطعی را به نفع ما اعلام نکرد و من فکر می کنم اگر آن پنالتی گل می شد ما می توانستیم به بازی برگردیم. در کل داوران به گفته کارشناسان داوری در ۸ هفته ۶ پنالتی به نفع ما اعلام نکرده اند و ما در این فصل حسابی از این موضوع ضرر کرده ایم.

مهاجم نفت تهران در پاسخ به این سوال آیا پنالتی پرسپولیس به درستی اعلام شد یا نه هم گفت: من دقیقا صحنه را ندیدم ولی فکر می کنم پنالتی درست بود و برخورد انجام داد. داور هم این موضوع را به درستی اعلام کرد و البته آقای خسروی هم گفتند پنالتی داور به درستی انجام داده است.

او در مورد مشکلات مالی نفت تهران هم گفت: راستش را بخواهید مشکلات مالی نفت تهران بسیار زیاد است ولی بچه ها قرار گذاشته اند در مورد این مساله صحبت نکنیم. فقط می توانم اختلاف مدیران قبلی و فعلی باشگاه نفت تهران باعث این اتفاق شده است.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس