Home مجله خبری فرهنگی و هنری مناظره کلینتون – ترامپ؛ تاریخ ساز در توییتر

مناظره کلینتون – ترامپ؛ تاریخ ساز در توییتر

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری ایرنا: تارنمای خبری ایندیپندنت امروز دوشنبه گزارش داد که دومین مناظره انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا با ۱۷ میلیون توئیت، در این شبکه اجتماعی تاریخ ساز شد.

به نوشته ایندیپندنت، مهمترین نکات توئیتری این مناظره به این قرار است:

* مطالب توئیتر حول محور ترامپ می چرخید و در ۶۴ درصد آنان حضور داشت.

* بیشترین توئیتها مربوط به زمانی بود که ترامپ اعلام کرد سیاست او در ارتباط با سوریه با معاونش مایک پنس تفاوت دارد. دیگر لحظات پرتوئیت این مناظره، مربوط به زمانی بود که ترامپ خود را آقا (جنتلمن) خواند و قول زندانی کردن هیلاری کلینتون را داد.

* در طول این مناظره ۲۵ هزار کاربر توئیتر به جمع مشترکین (فالوئر) حساب کلینتون اضافه شدند و دونالد ترامپ نیز از این مجال ۱۶ هزار مشترک دیگر دشت کرد.

* توئیت مصطفی بیومی ۵۰ هزار بار و بیش از همه توئیتها دست به دست (ری وئیت) شد. وی نوشت: ‘من یک مسلمانم و گزارش می کنم که دیوانه ای در ایالت میسوری زنی را روی صحنه تهدید می کند.’

* توئیت ها پیرامون رفتار ترامپ با زنان از هر توئیت موضوعی دیگری (سیاست ها و برنامه های نامزدها) بیشتر بود.

* بیشترین موضوع هایی که در توئیت های این مناظره مطرح شدند عبارت بودند از تروریسم، روابط خارجه، اقتصاد، بهداشت و درمان و سلاح.

دومین مناظره از مناظره های سه گانه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ۱۸ آبان آمریکا بامداد امروز به وقت تهران در دانشگاه واشنگتن شهر سنت لوئیس ایالت میسوری برگزار شد.

در این مناظره که تحت الشعاع افشای توهین های گذشته ترامپ به زنان بود، نامزد جمهوریخواهان تلاش کرد خود را از زیر بار انتقادها خارج و اذهان را متوجه موضوع های دیگری از جمله اتهام های جنسی بیل کلینتون کند.

ایمیل های هیلاری کلینتون، اوضاع لیبی و سیاست های اقتصادی نامزد دمکرات ها از دیگر مواردی بود که انتقادهای ترامپ متوجه آنها شد. کلینتون نیز ضمن بهره برداری از فرصت پیش آمده از رفتار ترامپ با زنان انتقاد کرد و برنامه های اقتصادی و خارجی او را زیر سئوال برد.

مناظره آخر این دو رقیب ساعت چهار و نیم بامداد پنجشنبه ۲۹ مهر در دانشگاه نوادا شهر لاس وگاس ایالت نوادا برگزار می شود. مجری این مناظره کریس والاس فاکس نیوز خواهد بود.

نظرسنجی شبکه سی ان ان در پایان دومین مناظره نشان داد که هر چند مردم عملکرد ترامپ را نسبت به مناظره اول بهتر دانستند ولی معتقدند که پیروز این مناظره نیز کلینتون بود.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…