موسوی: جو حسینی ورزشگاه، شادی گلم را عوض کرد

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری ایسنا: علی موسوی در پاسخ به این سوال که با توجه به حضورش در بازی استقلال و دالیان، این احتمال را می‌دهد تا جو نامناسبی در ورزشگاه برای بازی ایران و کره ایجاد شود، گفت: در بازی استقلال و دالیان یک حس میهن پرستی با عزاداری شکل گرفته بود و خود تماشاگران حاضر در ورزشگاه فضا را مدیریت می‌کردند. خود من وقتی وارد زمین شدم، مو به تنم سیخ شده بود. همه بازیکنان با سربندهای سبز وارد زمین شدند و تا آخر بازی تماشاگران یا حسین می‌گفتند. به خاطر دارید که من در دقیقه ۱۱۷ گل طلایی را زدم و در شرایط عادی هر بازیکنی که این گل را بزند و تیمش راهی فینال شود، شادی غیرمتعارفی انجام می‌هد ولی آنقدر جو ورزشگاه حسینی بود که من و تماشاگران بعد از گل سینه زنی کردیم. تماشاگران ایرانی فهیم هستند و مطمئنا مشکلی در بازی ایران و کره ایجاد نمی‌شود.

او اضافه کرد: برخی از کسانی که مدام در این باره صحبت می‌کنند، باید توجه داشته باشند که صحبت‌های آنها و دامن زدن به این مسئله باعث سوءاستفاده عده‌ای می‌شود. تقویم فیفا دست فدراسیون نیست که بتواند کاری کند. ما با تمام احترامی که به محرم داریم، در مقابل کره بازی می‌کنیم و مطمئنم تماشاگران خودشان فضا را مدیریت می‌کنند.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره مصاف ایران و کره گفت: با نمایشی که برابر ازبکستان داشتیم، به آینده تیم ملی خیلی امیدوار شدم. ازبکستان تیم خطرناکی بود ولی ما عالی به آنها فشار وارد کردیم. اگر باهوش نباشیم، بازی با کره می‌تواند برای ما خطرناک باشد. کره از فرصت‌های کوچک استفاده می‌کند و خیلی هوشیارتر از بازی با ازبکستان باید برابر آنها به میدان برویم.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس