Home مجله خبری اخبار سیاسی و اجتماعی هوای پایتخت، ناسالم برای گروه‌های حساس

هوای پایتخت، ناسالم برای گروه‌های حساس

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

رستگاری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد

معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: هوای تهران با میانگین شاخص کیفی ۱۲۶ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه است.

محمد رستگاری معاون پایش و نظارت اداره‌ کل حفاظت محیط‌زیست استان تهران در گفتگو با خبرنگار گروه احتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره وضعیت کیفی هوای امروز (جمعه ) پایتخت نشینان، اظهار داشت: بر اساس داده‌‌های به دست آمده از ایستگاه‌های سنجش  آلودگی، هوای تهران در ۲۴ ساعته گذشته منتهی به ساعت ۱۱ امروز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه قرار دارد.

وی ادامه داد: میانگین ذرات معلق با قطری کمتر از ۲٫۵ میکرون به میزان ۱۲۶ بیانگر قرارگیری کیفیت هوای امروز تهران در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه است.

معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران درباره دیگر شاخص‌های کیفیت هوای تهران بیان داشت: مونوکسید کربن به میزان ۸۴ در شرایط سالم ، ازن به میزان ۱۳ در شرایط پاک، دی‌اکسید نیتروژن به میزان ۸۷ در شرایط سالم، دی‌اکسید گوگرد به میزان ۲۷ در شرایط پاک، ذرات معلق با قطر کمتر از ۱۰ میکرون به میزان ۷۴ در شرایط سالم؛ وضعیت دیگر شاخص‌های کیفی هوای امروز تهران هستند.

رستگاری درباره ناسالم‌ترین مناطق امروز تهران بیان داشت: ایستگاه سنجش  آلودگی فرمانداری شهرری در منطقه ۲۰ با میانگین شاخص کیفی ۱۷۱، پارک شکوفه در منطقه ۱۴ با میانگین شاخص کیفی ۱۶۵، شهرداری منطقه ۴ با میانگین شاخص کیفی ۱۵۵ و شهرک چشمه در منطقه ۲۲ با میانگین شاخص کیفی ۱۵۱؛ ناسالم‌ترین مناطق امروز تهران برای تمامی افراد جامعه گزارش شده‌اند.

وی در پایان گفت: سالمندان، کودکان، بیماران قلبی، ریوی و تنفسی از حضور و انجام فعالیت‌های بدنی در فضای آزاد خودداری کنند، البته این توصیه مشمول سایر شهروندان نیز می‌شود، پایتخت‌نشینان تا حد ممکن از وسیله نقلیه شخصی خود استفاده نکنند و در هنگام سوخت‌گیری از سرریز شدن آن در جایگاه‌ها خودداری کنند.

انتهای پیام/

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In اخبار سیاسی و اجتماعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…