وام گیری کارمند متخلف بانک برای فامیل هایش

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری میزان: کارمند متخلف بانک که با اسناد جعلی برای فامیل هایش وام می گرفت در غرب استان تهران شناسایی و دستگیر شد.

 

سردار  محسن خانچرلی فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: در پی شکایت رسیده توسط یکی از بانک های دولتی مبنی بر اقدامات غیر قانونی مسئول دایره اعتبارات و ارائه تسهیلات غیر مجاز بانکی ، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

 
وی ادامه داد:ماموران با هماهنگی مقام قضائی تحقیقاتی پیرامون موضوع تسهیلات غیر مجاز بانکی را در دستورکار خود قرار دادند که پس از مکاتبه با بانک مربوطه و تحقیقات میدانی صحت و سقم موضوع مشخص شد.
 
سردار خانچرلی تصریح کرد:در تحقیقات ماموران مشخص شد مسئول دایره اعتبارات بانک مذکور با سوء استفاده از مقام و موقعیت شغلی خود ، استفاده از فاکتور و مهرهای جعلی و مستندسازی صوری در پرونده ها اقدام به پرداخت ۲۵ فقره تسهیلات وام بانکی به مبلغ بیش از چهار میلیارد ریال به اقوام ، آشنایان و دوستان خود کرده است.
 
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در این رابطه متهم به پلیس آگاهی احضار و پیرامون موضوع تسهیلات غیرمجاز بانکی تحقیقات لازم انجام شد که در نهایت وی به بزه انتسابی خود اعتراف کرد.
 
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان بیان داشت: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس