واژگونی خونین ریو در چهارراه یافت‌ آباد

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از واژگونی یک‌دستگاه سواری ریو در بزرگراه سعیدی خبر داد.

سید جلال ملکی در این‌باره گفت: در ساعت ۲۲:۱۶ شب گذشته یک مورد حادثه رانندگی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان یک ایستگاه‌ را به همراه گروه نجات و تجهیزات مربوطه به محل حادثه واقع در بزرگراه آیت الله سعیدی، چهارراه یافت آباد اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل گفت: پس از حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه مشاهده شد که یک دستگاه خودرو سواری ریو با دو سرنشین در حال حرکت درمسیر شمال به جنوب بزرگراه سعیدی بود که ناگهان از مسیر خود منحرف شده و پس از  برخورد با گاردریل‌های جداکننده مسیر اتوبوس‌های تندرو واژگون شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران با بیان اینکه تا پیش از رسیدن عوامل آتش نشانی هر دو سرنشین از خودرو خارج شده بودند، گفت: عوامل آتش نشانی اقدام به ایمن سازی محل کرده و خودروی سواری را به حاشیه بزرگراه انتقال دادند.

ملکی با بیان اینکه یکی از سرنشینان این خودرو دچار آسیب دیدگی شده بود، افزود: عوامل آتش‌نشانی مرد جوان آسیب دیده را به امدادگران اورژانس تحویل دادند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی،  علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی ورانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس