Home مجله خبری فرهنگی و هنری وقتی ترامپ برای آمریکا فاجعه‌ می شود!

وقتی ترامپ برای آمریکا فاجعه‌ می شود!

0 second read
0
0
2

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری ایسنا: سناتور برنی سندرز، یکی از نامزدهای سابق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در جمع حاضرین در دانشگاه دریک در ایالت آیووا گفت: من اینجا آمدم تا بگویم در انتخابات ریاست جمهوری به هیلاری کلینتون نامزد دموکرات‌ها رای دهید.

وی افزود: من از مردم می‌خواهم تا براساس فهم  و آگاهی خودشان رای دهند اما فکر می‌کنم که این یک انتخابات بسیار مهم است. من معتقدم دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان فاجعه‌ای برای این کشور است اگر مسائل تاثیرگذار از جمله افزایش حداقل دستمزد، برابری، بازسازی تاسیسات زیربنایی، رشد و توسعه تامین اجتماعی ساخت دانشکده‌ها و دانشگاه‌های دولتی برای شما مهم است به هیلاری کلینتون رای دهید. این‌ها مسائل بسیار مهمی هستند و شک ندارم که کلینتون بهترین نامزد برای رسیدگی به این مسائل است. از سوی دیگر چیزی که باید بگوییم این است که آیا می‌خواهیم رئیس جمهوری چون ترامپ داشته باشیم که کمپینش بر پایه تعصب است و باعث تفرقه‌افکنی در بین ما می‌شود؟ نامزدی که هر روز به زنان حمله کرده و آنها را به سخره می‌گیرد فکر نمی‌کنم این نامزدی باشد که ما بخواهیم به عنوان رئیس جمهور انتخابش کنیم.

برنی سندرز در ادامه گفت: من هفت نوه و چهار فرزند دارم. نمی‌خواهم آنها تحت ریاست جمهوری ترامپ بزرگ شوند. اگر از من بپرسند که برای ریاست جمهوری نامزد می‌شوم یا خیر می‌گویم بله اما در آن شکست می‌خورم و فکر می‌کنم بهترین کار این است که تلاش کنم تا هیلاری کلینتون به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…