وقتی جای ۶ و ۸ عوض می شود

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

ورزش‌سه: پس از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل تیم ملی خود را برای مسابقات جام ملت های آسیا در کشور استرالیا آماده می کرد و بازگشت علی کریمی به تیم ملی یکی از سورپرایزهای کی‌روش برای هوادران فوتبال بود. کریمی که علیرغم تمایلی که از خود برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ نشان داده بود در نهایت به جام جهانی برده نشد، همواره حمایت خود از کی‌روش و تیم ملی را با صدای رسا اعلام می‌کرد. همین حمایت باعث شد تا علی کریمی خیلی زود به تیم ملی برگردد؛ این بار در کسوت مربی.

 

یکی از بازی هایی که علی کریمی در کنار کارلوس کی‌روش به عنوان دستیار فعالیت می کرد دیدار دوستانه ایران در برابر کره جنوبی در تاریخ ۲۷ آبان سال ۱۳۹۳ بود. در آن دیدار تیم ملی موفق شد با تک گل سردار آزمون بازی به سود خود به پایان ببرد.

 

وقتی جای 6 و 8 عوض می شود

حالا چند سالی از آن پیروزی گذشته و این‌بار جواد نکونام جایگزین علی کریمی روی نیمکت تیم ملی شده تا دستیار کی‌روش در این دیدار حساس باشد.

 

وقتی جای 6 و 8 عوض می شود

علی کریمی و جواد نکونام بارها در مقابل تیم ملی کره به عنوان بازیکن به میدان رفته‌اند و افتخارات زیادی را کسب کردند. امیدواریم که اولین حضور جوادنکونام با کسوت مربی برای تیم ملی با یک پیروزی شیرین دیگر همراه شود.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس