Home مجله خبری فرهنگی و هنری ویل اسمیت و خطرهای ملاقات با جارد لتو

ویل اسمیت و خطرهای ملاقات با جارد لتو

1 second read
0
0
2

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

روزنامه بانی فیلم: ویل اسمیت هنرپیشه معروف و سیاهپوست آمریکایی گفته بود در زمان تهیه فیلم «جوخه خودکشی» که در بردارنده تعدادی از کاراکترهای منفی و «آدم بد»های آثار کمیک استریپی است و اکران پر سود خیره کننده ای طی ۶ هفته اخیر داشته است، عملاً هرگز جارد لتو را ملاقات نکرده بود زیرا او دائماً و حتی در ساعات استراحت و خواب با گریم و حالت جوکر، رل محوله به وی می زیست و تا پایان زمان تهیه فیلم که شش ماه طول کشید، هرگز از این قالب خارج نشد و روز پایانی کار این دو نفر در فیلم نیز یکسان نبود تا چنان دیداری شکل گیرد.

ویل اسمیت و خطرهای ملاقات با جارد لتو

اما ویل اسمیت سرانجام دو هفته پیش به طور تصادفی در یک محفل سینمایی جارد لتو را بدون گریم دید و با او گفت و گو کرد. وقتی خبرنگاران از او پرسیدند لتو را چطور آدمی دیدی، اسمیت گفت: آدم بدی نشان نداد، هر چند کسی که با کاراکتر جوکر زندگی و تنفس می کند، نمی تواند خطرناک نباشد و خصوصیات جوکر در او حلول نکند!

یک خصوصیت و اتفاق جالب در «جوخه خودکشی» این است که به رغم گرد هم آمدن کاراکترهای منفی کمیک استریپی در این فیلم، آنها در بسیاری از دقایق به کارهای نیک مشغول اند و با اشرار می ستیزند و می کوشند مانع مهلکه سازی های آنان شوند و جهان را به سوی امنیتی به پیش رانند که بدون آن زندگی به سوی نابودی سوق خواهد یافت.

در «مردان ایکس» و همچنین «انتقامجویان» و حتی «کاپیتان آمه ریکا» بارها فرضیه و رویه به کارگیری همزمان قهرمانان متعدد کمیک استریپی به اجرا در آمده بود و در آثار کمپانی مارول و شرکایش مثل دیسنی و سونی به دفعات از ترکیب قهرمانان مختلف استفاده شده بود اما همه آنها قهرمانان مبارزه کننده با شرارت و بدکرداری ها بوده و به جناح بد عهدها و دردسرسازها تعلق نداشتند و این تابوی خاص امسال توسط «Suicide squad» شکسته شده است و مشتی آدم های بد و ضد قهرمانان داستان های کمیک بوکی صحنه گردان اصلی هستند و از قهرمانان معروف مثبت خبری نیست. ضد قهرمانانی که با بازی ویل اسمیت و جارد لتو در رل های آنان، جلوه گری بیشتری یافته و بیش از پیش اوج گرفته اند.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…