Home مجله خبری ورزشی پاسخ آراراتی‌ها به انتقادات رسانه‌های کره/نور هست اما کم است

پاسخ آراراتی‌ها به انتقادات رسانه‌های کره/نور هست اما کم است

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :پاسخ آراراتی‌ها به انتقادات رسانه‌های کره/نور هست اما کم است

رسانه های کره ای در گفت و گو با مدیران این تیم پیش از آغاز سوت بازی حواشی را آغاز کردند. کره های با انتقاد از شرایط میزبانی ایران، عقیده دارند که مسئولان فدراسیون از عمد امکانات کمی را در اختیار کره جنوبی قرار دادند. کره ای ها اولین جلسه تمرینی خود را در زمین چمن مجموعه آرارات برگزار کردند و انتقادات اصلی آنها به امکانات این مجموعه باز می گردد. دروازه بان تیم کره با انتقاد از نور ورزشگاه گفته بود که حتی توانایی دیدن تو را در این جلسه تمرینی نداشته و چمن این ورزشگاه اصلا شرایط خوبی ندارد. موضوعی که البته با واکنش مدیران این مجموعه همراه شده است.

زهرابیان درباره میزبانی از کره جنوبی گفت: فدراسیون فوتبال در گذشته به ما نامه داد و ما مجموعه را به آنها معرفی کردیم. از فدراسیون برای بازدید به ورزشگاه آمدند و به این ترتیب زمین ما انتخاب شد.

انتقاد اصلی کره ای ها به چمن ورزشگاه  باز می گردد که مدیر این مجموعه توضیحاتی را در این باره ارائه کرد: زمانی که تیم ملی آلمان در گذشته به ایران آمد، ورزشگاه آرارات را انتخاب کرد زیرا از کیفیت این ورزشگاه آگاه است. زمین آرارات هم اکنون میزبان مسابقات تیم ملی بانوان نیز است و بازی های تیم های آرارات در مسابقات آسیا ویژن نیز در آن انجام می شود. این زمین مورد تایید فدراسیون بوده و فکر می کنم انتقادات کره ای ها به این زمین با توجه به تایید فدراسیون قابل قبول نیست.

مشکل نور دیگر مشکلی بود که کره های به آن انتقاد داشتند اما مدیر مجموعه آرارات معتقد است: ساعت تمرین کره جنوبی ۱۸ بود و آنها از ما نخواستند تا حداکثر نور را در اختیار آنها بگذاریم.

 

۲۵۱ ۴۳

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…