پرداختن به جادوگری به فوتبال آسیب می‌زند - ای پاتوق
: مسیر شما
ورزشی پرداختن به جادوگری به فوتبال آسیب می‌زند

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

ورزش‌سه: مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران در نشست خبری پیش از دیدار تیم های ذوب آهن و پیکان تهران پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

اشتیاق زیادی در بازیکنانم می بینم

امیدواری من برای بازی فردا این است که اشتیاق زیادی را در بازیکنانم برای موفقیت می بینم. ما فردا با تیم خیلی خوب و با کیفیت ذوب آهن بازی داریم و من خیلی برای موفقیت در بازی امیدوار هستم.

فردا قطعا بازی باکیفیتی می بینید

 قطعا هیچ کدام از این دو تیم فردا روز راحتی را نخواهند داشت و قطعا بازی سنگینی را در پیش رو داریم. ما بازی های ذوب آهن را رصد کردیم و واقف هستیم که با چه تیم با کیفیتی بازی داریم. بر اساس تمریناتی که انجام دادیم و اشتیاق بازیکنانم، من امیدوارم هستم و با اطمینان می گویم که فردا بازی با کیفیتی را خواهید دید و امیدوارم سهم ما ۳ امتیاز بازی باشد.

به دنبال رسیدن به ثبات هستیم

هدف گذاری ما ایجاد ثبات در لیگ برتر است و به دنبال این هستیم که بتوانیم آینده خوبی را برای پیکان رقم بزنیم. اگر به مرحله ثبات برسیم به هدف های بعدی هم فکر خواهیم کرد.

کسانی که به جادو اعتقاد دارند تمرین را رها می کنند

ما در این جامعه زندگی می کنیم در زندگی عادی مردم هم از این حرف‌ها شنیده می شود. اینکه چقدر کاربرد دارد را باید ببیند کارکرد آنها چه چیز است. اگر کسانی به این چیزها اعتقاد دارند، پس علم تمرین را رها کنند و دنبال سحر و جادو بروند. ما نگاهمان نسبت به مقوله فوتبال باید عملیاتی باشد و پرداختن به این موضوع ها قطعا باورهای مردمی را خراب خواهد کرد. فوتبال به اندازه کافی در این سال ها لطمه خورده و این مباحث بیشتر به فوتبال آسیب می زند.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ای پاتوق |