پوتین: غرب از من هراس دارد - ای پاتوق
: مسیر شما
فرهنگی و هنری پوتین: غرب از من هراس دارد

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری ایرنا: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه هراس غرب از سیاست ها و مواضع خود برای پاسداری از منافع ملی این کشور در عرصه بین المللی را از دلایل اقدام های ضد روسی غربی ها اعلام کرد.

 

در فیلم مستندی که توسط یک خبرنگار آلمانی در باره زندگی پوتین ساخته شده است، وی در پاسخ به این پرسش که چرا سیاستمداران غربی در مورد رئیس جمهوری روسیه دیدگاه منفی دارند؟ می گوید که علت این مساله هراس آنها است.

هوبرت زایپل خبرنگار آلمانی که چند سال در سفرهای مختلف همراه پوتین بوده است،

بخشی از گفت و گوهای خود با رئیس جمهوری این کشور را در قالب فیلم مستند «داس ایز پوتین» در مصاحبه با شبکه تلویزیونی ان.تی.وی روسیه به نمایش گذاشت.

پوتین در این فیلم به خبرنگار آلمانی گفته که من باید آن گونه که ملت روسیه می خواهد، رفتار کنم.

هوبرت زایپل می گوید: ۲۲ سال پیش برای نخستین بار با پوتین در هامبورگ آشنا شدم، اما از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ هر دو ماه یک بار مدتی را با وی سپری کردم تا تابستان گذشته توانستم مجموعه مشاهده ها و گفت وگوها را در قالب کتاب «پوتین فلسفه قدرت» رونمایی کنم.

خبرنگار آلمانی در فیلم مستند ساخته خود می افزاید: کشورهای غربی حتما نباید تمام مواضع رئیس جمهوری روسیه را بپذیرند، اما توجه به موضع گیری ها و خواسته های پوتین لازم است.

 هوبرت در باره کتاب خود نیز می گوید: هدف از نگارش پوتین فلسفه قدرت، بازگویی واقعیت ها در باره مواضع و زندگی رئیس جمهوری روسیه و معرفی وی آن گونه که هست بود.

خبرنگار آلمانی همچنین تاکید می کند، فیلم مستند داس ایز پوتین که هنوز تدوین نهایی آن پایان نیافته است، در برگیرنده نکات مربوط به زندگی شخصی رئیس جمهوری روسیه نیست.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ای پاتوق |