Home مجله خبری ورزشی کسی که به پیشکسوتان بی احترامی کرد، روانی بود

کسی که به پیشکسوتان بی احترامی کرد، روانی بود

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

کاپ: حسن روشن درباره اتفاق تلخی که در بهشت زهرا(س) رخ داد و به قبور چند پیشکسوت فوتبال بی احترامی شد اظهار داشت: وقتی این خبر را شنیدم به شدت ناراحت شدم شما می دانید که فضای بهشت زهرا(س) فضایی متفاوت از دیگر نقاط شهر است. شما در بهشت زهرا(س) می بینید که بعضا برخی ماشین ها خلاف جهت حرکت می کنند اما کسی با کسی دعوا ندارد زیرا می دانند که عزادار هستند. حالا چه می شود که در این فضا یک نفر دیوانه چنین حرکتی را انجام می دهد.

وی در ادامه گفت: به نظر من فردی که این حرکت را انجام داده است یک روانی و دیوانه بوده است و اختیار خودش را نداشته است. البته به نظر من باید مشخص شود که این فرد فقط روی سنگ مزار چهره های فوتبالی را مخدوش کرده است یا آنکه سراغ ورزشکاران غیرفوتبالی هم رفته است. اگر روی قبور فوت شدگان دیگر رشته ها مثلا کشتی و والیبال و بسکتبال هم این اتفاق افتاده باشد معلوم است فردی که این کار را کرده است فوتبالی نبوده اما اگر فقط به مزار چهره های فوتبالی توهین کرده است مشخص می شود که او یک دیوانه فوتبالی بوده است. 

پیشکسوت آبی ها در ادامه خاطرنشان کرد: آن فرد اگر ذره ای وجدان داشته باشد شب ها خوابش نمی برد. او نه استقلالی بوده و نه پرسپولیسی  یک عقده ای بوده که خواسته عقده های خودش را خالی کند.هیچ جای دنیا به قهرمانان شان اینگونه توهین نمی کنند. امیدوارم هرچه زودتر تکلیف این قضیه مشخص شود. می توان درباره این ماجرا فرضیه های مختلفی را مطرح کرد. حتی می توان گفت فردی از طرف کسی ماموریت داشته تا قبرها را خراب  کند تا بعد آن فرد بیاید و قبرها را تعمیر کند و پولی به جیب بزند. 

روشن در پایان در پاسخ به این سوال که آیا از باشگاه استقلال با او تماسی گرفته اند اذعان داشت: بله. تماس گرفته اند اما من جواب ندادم چون دیگر با اینها کاری ندارم.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…