کلوپ: متاسفانه یونایتد تیم قدرتمندی است

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

ورزش سه: در هفته های اخیر، وین رونی انتقادات بسیار زیادی را تحمل کرده است و جایگاه ثابت خود در تیم ملی انگلیس و منچستر را از دست داده است. کلوپ علاوه بر تمجید از رونی، حریف دوشنبه شب را بسیار قدرتمند توصیف کرد.

 

کلوپ گفت: «وین رونی همچنان یک گلزن بزرگ و یک تهدید برای حریفان به حساب می آید. شرایط فعلی او ممکن است برای هر بازیکنی در طول دوران حرفه ای رخ دهد؛ اما از نگاه من هنوز او بازیکن بزرگی محسوب می شود؛ ولی من مربی لیورپول هستم و اجازه ندارم بازیکنان منچستر را دوست داشته باشم.

 

همچنین آنها بازیکنان بزرگی مثل زلاتان و پوگبا را در اختیار دارند و این بدان معناست که با تیم باکیفت تری نسبت به سال گذشته روبه رو هستیم. متاسفانه حریف این هفته ما بسیار قدرتمند و با تجربه است و با توجه به این بازیکنان، برای بردن حتما لزومی ندارد بهترین عملکرد را از خود ارائه دهند. آنها تحت هر شرایطی قادر به بردن هستند؛ اما این بدان معنا نیست که منچستر حتما برنده جدال دوشنبه شب است؛ ولی آنها نیز شانس زیادی دارند.

 

بازی دشواری در انتظار ما است و ما باید به کیفیت آنها احترام بگذاریم؛ اما توجه داشته باشید بازی در آنفیلد برگزار می شود و ما می خواهیم بهترین جو را در استادیوم شاهد باشیم. باید اعتراف کرد که دیدار این دو تیم یک بازی عادی نیست و شرایط ویژه ای دارد که ما باید کاملا برای رویارویی با آن آماده باشیم.»

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس