Home مجله خبری ورزشی گوچی دوباره فرشته نجات می‌شود

گوچی دوباره فرشته نجات می‌شود

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

ورزش سه: رضا قوچان نژاد که در بازی با قطر گره کور بازی را با فرصت طلبی اش باز کرد شاید در این بازی هم فرشته نجات ایران شود. او که در دوره قبل تیر خلاص را شلیک کرد پیش از بازی با ازبک روزهای خوبی را در هیرنفین سپری کرد و حال آماده گلزنی برای تیم ملی است.

هنک ورمان مهاجم ۲۳ ساله هلندی که ذخیره رضا قوچان نژاد شده انتقادهایی را علیه رضا و حتی یورگن استرپل سرمربی تیم هیرنفین مطرح کرد اما یورگن می گوید این بهترین تصمیمی است که می توانست برای بازی دادن به رضا یا هنک ورمان بگیرد.

سرمربی هیرنفین در مورد رضا می گوید: «قوچان نژاد سر دسته تیم من است! من نمی توانم به راحتی از کنار نام او بگذارم. قوچان نژاد با تجربیات بین المللی که دارد تا به این جای کار نقش مهم و تاثیرگذاری در تیم ما داشته است و عقل می گوید نشاندن رضا قوچان نژاد روی نیمکت کار درستی نیست. هر چند گاها با ایجاد شرایط هنک ورمان هم شانس بازی پیدا کرده است و خود را نشان داده است.»

هنک ورمان در بعضی از بازی ها به جای قوچان نژاد به میدان آمده است و اتفاقا خوب هم کار کرده است. پیش تر رضا در واکنش به درخشش بازیکن جایگزین گفته بود این درخشش من را ناراحت نکرده است چون من آدم حسودی  نیستم.

شاید در بازی با ازبکستان کی روش بار دیگر از رضا قوچان نژاد در نوک خط حمله تیمش استفاده کند. در صورتی که تصمیم دوباره به بازی دادن به سردار آزمون باشد احتمالا رضا به عنوان بازیکن جایگزین به میدان خواهد آمد. او در بازی با قطر نشان داد به عنوان بازیکن جایگزین هم برای گلزنی تلاش خواهد کرد و این طور نیست که از نیمکت نشینی ناراحت شود و بر آشفته وارد میدان شود.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…