Home مجله خبری ورزشی یک بام و دوهوا؛ فوتبال آری، هندبال نه!

یک بام و دوهوا؛ فوتبال آری، هندبال نه!

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری ایسنا: تیم ملی فوتبال جوانان پسران زیر ۱۹ سال برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا تهران را به مقصد دوحه ترک کرد تا از آنجا به منامه پایتخت بحرین برود و در مرحله نهایی رقابتهای قهرمانی فوتبال جوانان آسیا مسابقه دهد.

شورای برون مرزی در حالی با رفتن تیم ملی فوتبال جوانان به بحرین موافقت کرده است که حدود یک ماه پیش مسئولان وررزش کشور و شورای برون مرزی از رفتن تیم ملی هندبال نوجوانان به مسابقات آسیایی بحرین به دلیل آنچه که مسائل امنیتی عنوان شد، ممانعت کردند. بازیکنان تیم ملی هندبال نوجوانان که یک سال تمام به دور از خانواده و در شهرها و کشورهای مختلف برای حضور در این رقابت‌ها خود را آماده می‌کردند، درست چند ساعت مانده به پرواز، چمدان بدست به خانه بازگشتند تا جریمه و محرومیت شامل هندبال ملی ایران نیز شود.

این اقدام مسئولان ورزشی کشور علاوه براینکه سبب محرومیت هندبال ایران در دو دوره مسابقات آسیایی نوجوانان شد، فدراسیون ایران را متحمل هزینه مالی زیادی نیز کرد.

اما ظاهرا مشکلات و تهدیدها فقط برای هندبالیستها بوده و شرایط کشور بحرین برای فوتبالیستها گویا متفاوت است و مشکلی این تیم را در سفر به بحرین تهدید نمی‌کند.

اکنون با توجه به فضای یک بام‌ و دو هوا که در ورزش ایران وجود دارد، سوال این‌جاست که چطور شورای برون مرزی و مسئولان وزارت ورزش سفر هندبالیستها به بحرین را ممنوع اعلام می‌کنند اما شرایط مشابه برای فوتبال آن هم در فاصله زمانی بسیار کوتاه، مهیاست.

به نظر نمی‌رسد که در فاصله حدود یک ماه اتفاقی بین ایران و بحرین در مورد مسائل سیاسی افتاده باشد که تصمیم‌گیری‌ها تا یان حد متفاوت باشد.

قطعا مسئولان ورزش ایران باید پاسخ قانع کننده‌ای برای نرفتن تیم ملی هندبال نوجوانان به مسابقات آسیایی بحرین و سوزاندن یک نسل از هندبال ایران داشته باشند؛ اتفاقی که محرومیت و ضرر مالی را نصیب ورزش ایران و بین المال کرد.

یک بام و دوهوا؛ فوتبال آری، هندبال نه!

تیم ملی فوتبال جوانان

یک بام و دوهوا؛ فوتبال آری، هندبال نه! 

تیم ملی هندبال نوجوانان

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…