Home مجله خبری فرهنگی و هنری «یک گل رز در زمستان» برای یک مبارز آلمانی

«یک گل رز در زمستان» برای یک مبارز آلمانی

0 second read
0
0
2

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

روزنامه بانی فیلم: فیلمی جدید به نام «یک گل رز در زمستان» که شرح زندگی ادیت اشتاین است، مراحل «پیش تولید» خود را در هالیوود آغاز کرده است. اشتاین کاراکتری واقعی و زنی بود که سال ها برای کسب حقوق برابر برای زنان در آلمان تلاش و مبارزه کرد تا اینکه سرانجام توسط نازی ها و پس از به قدرت رسیدن آنها کشته شد.

 

فیلمی تازه درباره یک مبارز آلمانی 

 

کارگردانی این فیلم را به جاشوا سینکلر سپرده اند که شاید مطرح ترین فیلم قبلی ساخت وی «پرش» در سال ۲۰۰۷ باشد و او نوشتن سناریو را نیز تقبل کرده است. دیتوریو استورارو معروف و ایتالیایی فیلم را تصویربرداری می کند و موسیقی متن را یک اسطوره مسن دیگر ایتالیایی همچون انیو موریکونه می سازد و کار تهیه کنندگی با استودیوی کلر ادی است که در فستیوال امسال کن فرانسه فیلم خبرساز «دست های آهنی» را رو کرد که درباره زندگی و دستاوردهای «روبرتو دوران» بوکسور افسانه ای پانامایی است.

 

مجموعه نام های پر اعتبار فوق توقعات را نسبت به این فیلم تازه طبعاً بالا خواهد برد و در زمان اکران آن نیز انتظارهایی را که در زمینه نوع برخورد با فیلم از سوی منتقدان و عوام وجود دارد، به درجات افزون تری خواهد رساند. هنوز بازیگر ایفا کننده رل اصلی فیلم که همان فرد فرو رونده در قالب و کاراکتر ادیت اشتاین است، رسماً معرفی نشده است اما سازندگان گزینه های متعددی را در دستور کار و در چرخه انتخاب خود دارند که نائومی واتس استرالیایی و هلن کروگر آلمانی نیز در جمع شان جای دارند. فیلمسازان به رغم تعهدی که به حفظ اصل داستان بروز می دهند و با وجود لزوم پرهیز از خیالبافی درباره این چهره حقیقی و مبارز کشته شده، به اعتراف خودشان برخی بارقه های خیال و تصورات سینمایی را هم ضمیمه نوع تصویرسازی خود از ادیت اشتاین خواهند کرد تا فیلم حاصله بیش از حد خشک و حقیقت گرا و یک داستان گویی صرف فاقد جذابیت نباشد.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…