ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵
خانه » مجله خبری » ورزشی » برنامه مسابقات جام حذفی اعلام شد
برنامه مسابقات جام حذفی اعلام شد

برنامه مسابقات جام حذفی اعلام شد

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله دوم جام حذفی را به شرح زیر اعلام کرد:

یکشنبه ۲۱ شهریور ۹۵

استقلال خرمشهر- شهرداری ماهشهر ساعت ۱۷ ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر

کشاورز مشکین شهر- سفیر آبیک ساعت ۱۶ ورزشگاه تختی مشکین شهر
پاراگ تهران- شهرداری میاندرود ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه شهید کشوری تهران
استقلال آبی ب تهران- امید بهارستان تهران ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه اتکا تهران
شهباز نوژن البرز( خلخال دشت) – شهرداری همدان ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه انقلاب کرج
نماینده خراسان رضوی- پیروزی گرمسار ساعت ۱۶ ورزشگاه تختی مشهد
هف سمنان- شهرباران ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه ولایت سمنان
شهرداری اردبیل- شهرداری تبریز ساعت ۱۶ ورزشگاه تختی اردبیل
نیروی زمینی تهران- کیمیای فرایند تهران ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه شهدای نزاجا تهران
شهرداری فومن- بعث کرمانشاه ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه آزادی فومن
شهرداری ارومیه – سردار بوکان ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
مهرگان دره شهر ایلام- رهپویان گیلان ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه شهید کولیوند دره شهر
شهید کریمی جویبار- کشاورز علی آباد ساعت ۱۶ و ۳۰ دقییقه ورزشگاه شهدای واسوکلا جویبار
پاس همدان – نماینده استان کردستان ساعت ۱۶ ورزشگاه قدس همدن
شهرداری بوشهر- فولادنوین اهواز ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه بهشتی بوشهر
شاهین بندرعامری- ماهان شوشتر ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه شهید جمادی دلوار
نفت نوین آبادان- شهرداری اراک ساعت ۱۸ ورزشگاه تختی آبادان
آلومینیوم هرمزگان- عقاب تبریز ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
زاگرس یاسوج- شاهین توسعه کیش ساعت ۱۶ ورزشگاه تختی یاسوج
نفت و گاز گچساران- شهرداری کاشان ساعت ۱۷ ورزشگاه اختصاصی نفت گچساران
استقلال لطیفی لارستان- شهرداری بندرعباس ساعت ۱۷ ورزشگاه تختی لار

دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

استقلال پدیده البرز- بادران نوین تهران ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه انقلاب کرج
اروند خرمشهر- اتحاد لردگان چهارمحال ساعت ۱۷ ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر
پناه آفرین قم – امید شهرداری اراک ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه حیدریان قم
آینده سازان برق شیراز- آب و برق کیش ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر
فولاد یاسوج- شهرداری کهنوج ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه تختی یاسوج
کارا شیراز- قشقایی شیراز ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه بعثت شیراز
نفت امیدیه – شاهین ماهشهر ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه اختصاصی نفت امیدیه
۴۳ ۴۳

 

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز