تماس با مدیر
Date


انهدام باند توزیع مواد مخدر در جنوب پایتخت

انهدام باند توزیع مواد مخدر در جنوب پایتخت

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند گفت: در پی انجام چندین مرحله اقدامات اطلاعاتی و پلیسی ماموران معاونت عملیات ویژه این پلیس مشخص شد سه توزیع کننده سابقه دار مواد مخدر اقدام به خرده فروشی مواد مخدر تریاک در یکی از محلات جنوب پایتخت می‌کنند.

وی افزود: به دنبال این موضوع با رصد دقیق فعالیت مجرمانه متهمان مشخص شد “ارسلان” به همراه دو تن از همدستان خود در گاراژی در یکی از محلات جنوب پایتخت تهران ضمن دپوی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر تریاک با استفاده از یکدستگاه خودرو “آریو” اقدام به توزیع و خرده فروشی می‌کند.

به گفته حسنوند، با توجه به هماهنگی صورت گرفته با مرجع قضایی و اخذ مجوز قانونی، تیم عملیاتی پلیس ضمن رعایت موازین شرعی و قانونی بامداد روز گذشته در یک عملیات از پیش طراحی شده وارد مخفیگاه متهمان شده و موفق شدند ضمن دستگیری هر سه متهم نزدیک به ۱۱ کیلوگرم تریاک و مقادیری مواد مخدر سنتی دیگر را کشف کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خاطرنشان کرد: متهمان پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و ضمن انجام تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی، قرا گرفتند.

انتهای پیام/

وبگردی
Copyright 2007 - 2019