تماس با مدیر
Date


نظام صنفی رایانه‌ای ۲۰ هزار تبلت برای دانش‌آموزان تأمین می‌کند

نظام صنفی رایانه‌ای ۲۰ هزار تبلت برای دانش‌آموزان تأمین می‌کند

به گزارش حوزه آموزش و پرورشگروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، سید جواد حسینی جانشین وزیر آموزش و پرورش در طرح هدایت در نشست با اعضای هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران ضمن تشریح اهداف طرح هدایت و تشکر از نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران جهت تهیه ۲۰ هزار تبلت دانش‌آموزی اظهار کرد: این حرکت نظام صنفی رایانه‌ای گام مهمی در جهت عدالت آموزشی و کاهش نابرابری‌های دیجیتالی است.

او  گفت: تلاش خواهیم کرد در خصوص واردات و تأمین ارز و بخشودگی‌های گمرکی و نیز بخشودگی‌های مالیاتی با استفاده از ماده ۱۷۲ قانون مالیاتی به این سازمان کمک کنیم.

جانشین وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: توزیع بهینه تبلت‌ها برای نیازمندترین دانش‌آموزان در سطح کشور را نیز بر عهده خواهیم گرفت.

توسلی عضو هیئت‌مدیره نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در این نشست بیان کرد: این تشکل ۴ هزار و ۵۰۰ عضو فعال در تهران و سراسر کشور دارد و در زمینه تجهیزات هوشمند یارانه‌ای نیز فعالیت می‌کند.

او افزود: پویشی تحت عنوان نهال به معنای نصر همگانی الفبای لبخند راه‌اندازی کرده‌ایم که در آن ۲۰ هزار دانش‌آموز نیازمند از تبلت‌های تهیه‌شده توسط اعضای این نظام صنفی برای پیوستن به جریان آموزش بهره‌مند خواهند شد.

انتهای پیام/

وبگردی
Copyright 2007 - 2019